Nabídka práce: Správce obory Radějov

Obchodní společnost Leoš Novotný a.s. přijme do TPP správce největší privátní obory v ČR (1 600 ha) v Bílých Karpatech (na hranici se SR, 8 km od města Strážnice).

Náplň práce

- myslivecká činnost (odlov, hlášení, krmení zvěře, prodej zvěřiny)
- aktivní komunikace s lovci a agenturami
- správa nemovitostí související s oborní a mysliveckou činností
- dohled nad hospodařením v lese dle schválených plánů LHP
- organizace práce podřízených

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, ideálně absolvent lesnické školy
-  organizační schopnosti
-  komunikativnost
-  odpovědnost
-  upřímnost
-  přednost mají žadatelé se znalostí AJ, PC, problematiky myslivosti, praxeOčekáváme:
- loajalitu
- časovou flexibilitu , práce včetně víkendů
- vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

Bydlení zdarma v nové hájovně v centru obory, plat po dohodě

Nabídky včetně CV zasílejte emailem na kancelar@wewe.cz nebo na adresu:
Leoš Novotný a.s.
Masarykovo náměstí 1232
Uherské Hradiště

Odeslat životopis​​​​​​​